Dobrovolné dražby

Věděli jste, že soudní exekutor může prodat Vaši nemovitost na váš návrh?

Ušetříte peníze za realitní kancelář a peníze získáte ihned po doplacení ceny za vaši nemovitost.

Tato metoda vám umožní prodat nemovitost za cenu, která často přesahuje tržní hodnotu díky psychologickému efektu dražby. Proces je bezpečný, rychlý a efektivní – peníze za nemovitost obdržíte během několika týdnů bez nutnosti uzavírání kupních či úschovních smluv, konzultací s právníky nebo schůzek s kupujícími.

Naše služba je nejen jednoduchá, ale také velmi cenově výhodná. Odměna za naši dražbu představuje pouze zlomek ceny, kterou byste zaplatili realitní kanceláři. Proces je velmi snadný – stačí nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře níže.

Po prvotním kontaktu vám zašleme návrh jednoduché smlouvy o provedení dražby, kde si nastavíte vyvolávací cenu a další parametry. Po podpisu smlouvy už vše zařídíme my. Vy jen sledujete, jak se cena vaší nemovitosti šplhá do výšin, a plánujete, jak své peníze využijete. Peníze vám pošleme ihned poté, co obdržíme výtěžek dražby.

Neváhejte a obraťte se na nás ještě dnes. Pomůžeme vám dosáhnout nejlepší možné ceny za vaši nemovitost bez zbytečných komplikací a starostí.

Všechny údaje jsou povinné.
Kde všude působíme:
Euceb.cz

E-mail: drazby@euceb.cz, podatelna@euceb.cz
Tel.: +420 776-539-339,
+420 608-096-010

 

Euceb > Dražby > Dobrovolné dražby